Защо не бива да слагаме мед във врял чай

Защо не бива да слагаме мед във врял чай

Всички сме чували много за полезните свойства на пчелния мед, като основно той е прочут със своите антисептични свойства, способен е да спомага за лекуване при различни бактериални и вирусни инфекции.

Изключително полезна напитка за понижаване на температурата е билковият чай, като в допълнение с резен лимон и лъжичка мед, има вероятно доста повече ползи от много противогрипни продукти в аптеката, пише actualno.com.

Всъщност се оказва обаче, че малко хора знаят, че медът, за да е полезен, не трябва да се бъде нагряван над 40 градуса по Целзий, в противен случай даже може да стане вреден. Много хора чакат водата да заври, за да направят чай, като това също не е нужно. Достатъчно е температурата на водата да бъде около 70-80 градуса, за да могат билките да отделят полезните си свойства.

Запарете чая и изчакайте температурата му да се понижи още, за да добавите меда и ще имате мощен имуностимулант за студените дни.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *