Ползата от киселото зеле е огромна и известна отдавна. Това е уникален продукт, който само увеличава полезните си свойства в процеса на ферментация. Медици и диетолози обаче не спират изучаването им и постоянно откриват нови и нови ползи на киселото зеле, пише Zdrave.to.
Ето седем причини да не забравяме киселото зеле на трапезата:
1. Подобрява работата на стомашно-чревния тракт, нормализира храносмилането. А витамин В6 отлично се справя с разграждането на бeлтъчините, поради което киселото зеле е изключително подходящо за месни блюда.
2. Понижава нивото на холестерола в организма и подобрява работата на сърдечносъдовата система. 3. В киселото зеле се съдържа витамин U, който прекрасно помага за справяне със зимната депресия.
4. Тъй като киселото зеле е богато на витамини А, В, С, К, U, а също така на калий, цинк, желязо и ред други макро- и микроелементи, то е отлично профилактично средство.
5. В 100 грама от този нискокалоричен продукт се съдържат само 19 калории. Ето защо всички, които са решили да отслабват, смело може да го включват в диетата си. А тартроновата киселина, която се съдържа в него, се бори с последващото образуване на мастни отлагания.
6. В киселото зеле има голямо количество целулоза и крайно малко въглехидрати като фруктоза и захароза. Затова за диабетиците е показно да употребяват кисело зеле.
7. Нерядко киселото зеле се използва в козметиката като маска за лице, която помага при акне. То също така помага и за избавяне от пигментни петна. А благодарение на витамина РР ноктите и косата укрепват значително.
Все пак киселото зеле е противопоказно в някои случаи. Хора с киселини и гастрит трябва да го избягват. Може да създаде проблеми и при язва на стомаха, болести на бъбреците, черния дроб и панкреаса. Сред възможните странични ефекти пък са подуване, отоци и дори възможни леки болки в стомаха.
